Web Three.0: برای کاربر ، توسط کاربر

تابستان باید زمانی باشد که بسیاری از مادران در خانه کار می کنند و فکر می کنند که تجارتشان بی نظیر است و فرصت جدیدی را بدست می آورند. اگر کسب و کار شما واقعاً فلاپ باشد ، این خوب است – اما احتمال این وجود دارد ، شما فقط باید از یک نگرش تازه به آن نگاه کنید.

وقتی کسی به یک محصول خاص آژانس دیجیتال مارکتینگ علاقه مند است و همچنین منتظر معامله عالی است. آنها فروشگاه های مختلف ضروری را بررسی می کنند و چندین وب سایت مختلف می فهمند که مدیر اینستاگرام در کجا می تواند بهترین محصول را پیدا کند. آنها ممکن است ده ها سال صبر کنند تا بتوانند چیزهای زیادی را بدست آورند.

کوپن پیدا کنید “کوپن” “نام شرکت” را در Google قرار دهید ، مطمئناً تعجب خواهید کرد. بسیاری از تولید سایت های کوپن تبلیغاتی تیزرهای تبلیغاتی و کارآفرینان قیمت های کمتری را برای چاپگر آنلاین ارائه می دهند. این کار معمولاً باعث کاهش 10-15 درصدی هزینه چاپ شما می شود.

اگر تعجب می کنید که این حماسه چگونه شروع شده است ، واقعاً بیشتر عامل اجرای اپل است. سازنده آی پد با امضای برنامه برترین سگهای نشر ، هارپر کالینز ، گروه کتاب هاچت ، مکمیلان ، سایمون و شوستر و پنگوئن ، مدل نمایندگی را پذیرفت. در اینجا صحنه قبل از ورود اپل به نظر می رسد.

حرف “A” اکشن است. من آگاه هستم که آژانس بازاریابی دیجیتال این را قبلاً شنیده اید ، اما امروز این مقاله را بخوانید ، آن را چاپ کنید و تصمیم بگیرید که برای ایجاد معجزه خودکفا هستید. یک بار دیگر ، فقط یکی برای هر کسی به این مهم دست می یابد! اقدامی انجام دهید که بدانید فقط برای خلق معجزه خود به موارد دیگری نیاز دارید.

بسیاری از مردم نمی توانند جای تعجب داشته باشند: چرا آمازون از سناریوی قدیمی كه مجبور به از دست دادن سود حدود 5 دلار در هر كتاب الکترونیکی بودند ، ترجیح می دهد به جای سناریوی جدید كه سود آن در حدود معادل آن است؟

من تاکنون از تمام تولیداتی که در آژانس من در ابتدا شرکت کردم بسیار راضی بوده ام. من معتقدم که او صلاحیت دارد و اینها یکی از بهترین هزینه هایی است که من تاکنون انجام داده ام. اگر در جستجوی a هستید تا بتوانید به خود کمک کنید تا در رقابت با بسیاری از شرکت های بزرگ در بازار خاص خود باقی بمانید ، می خواهید مطمئن باشید که هر آژانس بازاریابی برای کمک به شماست. ناپاک برای جمع آوری می دانم که ممکن است آنها بتوانند برای شما درمان کنند.