قلب و عروق: حفظ سلامت قلب و علائم بیماری های قلبی

زندگی ما با ریتم قلب ما حرکت می کند. از صداهای موسیقی که از کافه ها طنین انداز می شوند ، تا زنگ های موزون یک کافی شاپ شلوغ ، هر جنبه ای از رفاه ما به یک ضربان ثابت بستگی دارد. اما اگر این ضربان نامنظم شود ، کند شود یا به طرز وحشتناکی متوقف شود ، چطور؟ علائم حمله قلبی ممکن است گاهی اوقات چندان آشکار نباشد و به همین دلیل توجه به زبان بدن شما بسیار مهم است. برخی نکات ضروری قلب را بخوانید تا قلب خود را در حالت فوق العاده نگه دارید.

حفظ سلامت قلب

ورزش های گروهی راهی عالی برای دفع هوا ، تفریح ​​و از همه مهمتر انجام فعالیت های قلبی دکتر متخصص قلب در مشهد عروقی است. فواید فیزیکی بسکتبال به خوبی ثبت شده است و آنچه بسکتبال را به فعالیت مطلوبی تبدیل می کند در دسترسی آشکار آن نهفته است. تقریباً در هر محله زمین بسکتبال وجود دارد و توپ ها ارزان هستند. سازماندهی یک بازی سریع به سادگی این است که در محوطه بازی با لباس های شخصی حاضر شوید و صلاحیت خود را اعلام کنید. خودشه!

مطمئناً بالا رفتن از پله به جای آسانسور یک چیز است ، بنابراین چرا پیاده روی به فروشگاه ، دویدن با سگ خود یا بازی در فضای باز با بچه ها را نیز نوعی ورزش در نظر نمی گیرید؟ همه این فعالیتها به یک حرکت ثابت نیاز دارند ، که برای قلب عالی است و همه در کتابهای قلب و عروق در همه جا تشویق می شوند. در حقیقت ، خطر حمله قلبی را می توان به سادگی با افزودن فعالیت های کم تأثیر بیشتر به برنامه روزانه خود کاهش داد.

علائم بیماری قلبی

قلب و عروق شاخه ای از پزشکی است که به بیماری ها و ناهنجاری های سیستم قلبی عروقی می پردازد. انجام فعالیت برای جلوگیری از ناهنجاری ها یک چیز است ، اما اگر بیماری شما همچنان ادامه دارد ، مانند بی حسی و سردردهای مزمن ، ممکن است زمان آن فرا برسد که به متخصص قلب مراجعه کنید.

سرگیجه ، دیدن لکه های سیاه که در آن وجود ندارد و درد غیرطبیعی قفسه سینه از دیگر نشانه هایی است که ممکن است به پزشک مراجعه کنید. هر یک از این علائم می تواند مربوط به بیماری قلبی باشد و تمرینات ورزشی شما ، مهم نیست که چقدر شدید یا سبک هستند ، باید تا زمانی که متخصص قلب به شما دستور دیگری ندهد ، بازنشسته شوید.

مراجعه منظم به پزشک می تواند به شما در تشخیص علائم اولیه بیماری قلبی کمک کند ، حتی قبل از اینکه فرصتی برای تجربه علائم واضح داشته باشید. درد در فک ، ضعف یا سردی در بازوها و/یا پاها ، تنگی نفس. اگر آنچه را که در برابر آن هستید انجام ندهید ، می توانند ترسناک باشند.

بیماری های قلبی قاتل شماره 1 مردان و زنان در ایالات متحده است که 40 درصد از کل مرگ ها را تشکیل می دهد. چرا؟ پزشکان می گویند مردم علائم را نادیده می گیرند. بله ، کسی که از درد شدید قفسه سینه رنج می برد ، با 911 تماس می گیرد ، اما علائم همیشه واضح نیستند.

به دنبال کمک

از آنجا که درک بیشتر علائم بیماری های قلبی دشوار است ، متخصصان قلب از نادیده گرفتن علائم و یا بدتر از آن ، منتظر می مانند تا از بین بروند. این امر به ویژه در مورد افراد مسن و افراد دارای شرایط قبلی مانند فشار خون بالا ، کلسترول بالا ، دیابت ، سیگار کشیدن یا سابقه خانوادگی بیماری قلبی صادق است. حمله قلبی می تواند ناگهان اتفاق بیفتد و حتی منجر به مرگ شود.